Prudential i " Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego".

W tym roku wakacje mamy bardzo urozmaicone co wiąże się z krótszymi i dłuższymi wyjazdami. Na konkurs "Raz, dwa, trzy...." nie mamy zbyt wiele czasu. Dlatego też nie bierzemy udziału w konkursie dla wytrwałych. Żeby pomyślnie zakończyć zabawę dwie placówki postanowiliśmy wykonać w domu, zgodnie z regulaminem gry.
Tak więc dzisiaj wypełniliśmy dwie karty i odgadliśmy hasła. Te placówki to: Prudential i Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego.
Zajęło to nam niecałe dwie godziny przy komputerze. Najwięcej problemów mieliśmy z odgadnięciem nazwy budynku, który znajduje się przy Placu Zwycięstwa. Pokazany jest na zdjęciu od tyłu. Jak się okazało było to banalnie proste. Było nam trochę głupio, że nie mogliśmy od razu odgadnąć, bo przecież bywamy w nim raz do roku. Na usprawiedliwienie dodam - bardzo rzadko oglądamy go z tyłu.  Połączyliśmy siły : tata, mama i Magda. Wspólnie wirtualnie przespacerowaliśmy się po Placu Zwycięstwa i okolicy co przyniosło szybki skutek w postaci prawidłowej odpowiedzi. Kolejne zadanie wykonane!

.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Opowieść ojca przez mongolskie stepy w poszukiwaniu cudu" - Rupert Isaacson

"Maria i ja"

Twoje dziecko jest inteligentne.